סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה באזור חיפה 054-6191181
דף הביתהרשמההתחבר
צאט
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
קטגוריות המדור
מה זה BDSM? [16]
היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.
לכל אוהבי מוזיקה
 מה זה BDSM? 
דף הבית » מאמרים » מה זה BDSM?

האדום והשחור

למי שרוצה להתמצא בסצינת הסאדו:
 הנה כמה מושגים ועובדות שצריך לדעת. מקראמלכה: אשה שמשפילה נפשית, מילולית ופיזית את העבד שלה.עבד (או בגרסה הנשית הנדירה, שפחה): לרוב אלו גברים צייתנים, שמגיעים לפורקן מיני על ידי מסכת השפלות.
 בין עבד למלכה לא אמורים להתקיים יחסי מין הכוללים חדירה ­ כיוון שהעבד אינו "ראוי" לחדור לגוף המלכה. המלכה, לעומת זאת, יכולה לבצע בעבד חדירה אנאלית באמצעות ויברטור, דילדו או ידית האחיזה של שוט.מראה: איפור לבן, שפתיים באדום­דם או בצבע בורדו. 
לבוש שחור או אדום; בגדים מעור, ויניל (מעין פלסטיק מבריק שנצמד לגוף) או לטקס (גומי). ציפורניים ארוכות, משוחות בלק כהה.אביזרים משלימים: קולר לצוואר מעור עם ניטים ממתכת. מגפי עור או נעליים עם עקב שפיצי. שוטים המשמשים להצלפה, מסכות, חסמי פה, אזיקים, דילדו (איבר מין גברי המתלבש בחגורה על המותניים ומיועד להחדרה). כל אלה עולים לא מעט כסף: המחירים נעים בין 150 ל­1,500 שקלים.
ליקוק כפות רגליים: גירוי אירוטי מכפות רגליה של אשה או מנעליים בעלות עקב גבוה. מוגדר כביזאר קל ונפוץ ביותר.כלבלב: עבד שמתייחסים א ליו כמו אל כלב. הוא הולך על ארבע, מביא חפצים בפה וכן הלאה.PONY BOY: עבד שמתייחסים אליו כמו אל סוס. רוכבים על גבו, מצליפים בו, הוא מקבל את מזונו על הרצפה וכו'.עבד בית או עבד אישי: עבד שמבצע עבור המלכה משימות ­ ניקוי הבית, עריכת קניות, בישול וכל מה שהמלכה חפצה בו, על פי פקודתה.עוד בעבדים: כאלה בעלי פגם פיזי או הערכה עצמית נמוכה. עבדים מסוג זה אוהבים השפלות מילוליות: הם מתגרים כאשר מדגישים בפניהם כמה הם אפסים ולא שווים, ומשפילים אותם מילולית.עבד שמשרת אדון, כלומר את בן מינו, במקום מלכה: זהו עבד שמתגרה מהבושה. רוב הגברים מתביישים שגבר אחר יידע שהם משרתים, ולכן הם בוחרים לשרת מלכה/אשה. אלה שבוחרים בגבר, רוצים שהוא יידע את הסוד הכמוס ביותר שלהם. עבדים כאלה יכולים להיות הומוסקסואלים, אבל לא בהכרח.
קטגוריה: מה זה BDSM? | נוסף ע"י: sabrina2011 (28.05.2011) W
צפיות: 4896 | תגים: עבד, המלכה, יחסי מין, כפות רגליים, ליקוק | דירוג: 5.0/10
סה"כ תגובות: 0
רק משתמשים רשומים יכולים להוסיף תגובות.
[ הרשמה | התחבר ]
שליטה באזור חיפה
תמונות אמיתיות
סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה בדירה פרטית מאובזרת ודיסקרטית מאוד054-6191181 מארחת מגיל 25 ומעלה © 2024