סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה באזור חיפה 054-6191181
דף הביתהרשמההתחבר
צאט
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
קטגוריות המדור
מה זה BDSM? [16]
היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.
לכל אוהבי מוזיקה
 מה זה BDSM? 
דף הבית » מאמרים » מה זה BDSM?

לקשור ולאהוב: על סקס ואזיקים
אזיקים הם אחד מהאביזרים הפופולאריים ביותר בעולם הסקס. למעשה, בחנויות לאביזרי מין אומרי כי האזיקים הוא האביזר הנמכר ביותר, גם בתקופה שקדמה לסדרת הספרים הפופולארית "50 גונים של אפור". העובדה כי אזיקים קשורים - גם אם בעקיפין - לעולם הסאדו מאזו המגוון, רק מעוררת את השאלה: האם כולנו רוצים לשלוט באחרים או שישלטו בנו?

הקו הדק שבין כאב לעונג

"כולם זקוקים לשחרור של כעס ותסכול מהחיים", אומרת ג'ודי דואניס, מנחה ויועצת למיניות ורגשות. "כשאנו מבוגרים יש לנו פחות ופחות לגיטימציה לשחרר את אותה אגרסיה הנצברת לאורך השנים. במשחקי תפקידים במטה אנו מוצאים את האפשרות להכנס לאזור המשחקים וטלבטא רגשות וצדדים שאחרת לא באים לידי ביטוי".

דואניס מתכוונת בדברים שלה לחיבה ההולכת וגוברת של ישראלים לעולם הסאדו-מאזו, הכולל מגוון רחב של חוויות מיניות, משליטה, דרך כאב וכלה בהשפלות. "זה משחק התפקידים הכי פופולארי כי אין לו גבולות. זה משחק משותף להומואים, ללסביות, לסטרייטים, לצעירים, למבוגרים. פעם סאדו היה מחוץ לחוק ופסיכיאטרים ראו בזה הפרעה נפשית בדיוק כמו שבעבר חשבו שהומוסקסואליות זו הפרעה נפשית. עם השנים זה נהיה נפוץ ומקובל יותר".

מה זה נותן לנו?
"בין כאב לעונג מפריד גבול דק מאוד וזה מה שלפי דעתי הכי מושך אנשים לחוויות הללו. ברגע אחד זה כואב וברגע שמשתחררים האנדרופינים במוח, ההורמונים האחראיים על רגיעה, משתררת הרגשה נעימה. זה דומה לאהבה-שנאה - יש משהו שגורם לנו לשנוא בן אדם ומשהו פנימי בלתי נשלט יכול לגרום לנו פתאום לאהוב אותו. המקום המיסטי, הנסתר הזה, מושך הרבה אנשים להכיר את הגבול ולמתוח אותו עוד יותר".

המעבר בין כאב לעונג הוא רק אחת הסיבות המושכת אנשים לעולם הזה. לדברי דואניס, משחקי התפקידים מאפשרים לנו להוציא במיטה הבטים בעצמנו שלא באים לידי ביטוי ביום יום. "לכל אחד יש בדרך כלל אישיות מאוד ברורה. או שאנחנו אוהבים ללכת אחרי מישהו, שיגיד לנו לאן ללכת, מה לעשות, כמו אנשים שעובדים כשכירים; או שאנחנו אוהבים להגיד לאחרים מה לעשות ולהוביל אותם, כמו מנהלים. במיטה אנחנו בדרך כלל מנסים לתת ביטוי לחלקים באישיות שלא מקבלים ביטוי ביום יום ולכן הרבה פעמים שומעים על מנהלים גדולים ואנשי עסקים רציניים שהולכים להיו תעבדים של מלכות סאדו".

חוויה של איבוד שליטה
מתוך עולם החוויות הרחב הזה מגיעים למעשה האזיקים, המשמשים בסך הכל כאחד האביזרים בעולם הסאדו. אבל גם מי שלא נמשך לסאדו בכלל עלול להסתקרן מהרעיון לקשור את בן או בת הזוג שלו, או להקשר בעצמו, ולחוות את מה שיקרה כתוצאה מכך.

"ברגע שקושרים את בן או בת הזוג, כל האחריות על תפעול הסקס מוטלת עלינו. אם אנו נקשרנו אנו לא יכולים לעשות דבר חוץ מלתת לבן או בת הזוג לעשות בנו מה שהוא רוצה. "זה כלי מצוין כדי לחוות איבוד שליטה, שזה בעצמו הוא אחד הדברים הכי חשובים בסקס. ברגע שאנו מאבדים שליטה אנו יכולים באמת להנות ולהגיע לאורגזמות טובות. איבוד שליטה הוא שם המשחק של סקס במיוחד עבור נשים; אם אנו לא מאבדות שליטה אנו לא יכולות לחוות אורגזמה".

אם הרעיון להשתמש באזיקים נשמע לכם מוזר, דואניס מרגיעה ואומרת שאכן קשה להבין את העניין מבלי לחוות אותו. "מי שלא ניסה להשתמש באזיקים יתקשה לדמיין את ההרגשה כשקושרים אותך, למשל. אי אפשר לזוז, לפעול, לשלוט במציאות, לשנות אותה. הדבר היחיד שנשאר לך לעשות הוא להיות פסיבי. בתור מי שקושר, כל האחריות מוטלת עליך ואין לך שיתוף פעולה. אתה גם לא צריך להתחשב באף אחד ולעשות את הסקס כמו שאתה רוצה".

אם אזיקים בפרט ושליטה בכלל מסקרנים אתכם, עליכם להקפיד על כלל היסוד. כלומר, מחליטים מראש על מילת קוד שברגע שמישהו אומר אותה, הכל נפסק באותו רגע. זה מנגנון הגנה הנוצר בעיקר עבור הפסיבי והוא מחייב את שני הצדדים. "זה משחק לגיטימי שלא נעשה ממקום של ניצול אלא ממקום של משחק", מסכמת דואניס. אם שומרים על כבוד הדדי, השמים הם כנראה הגבול.
קטגוריה: מה זה BDSM? | נוסף ע"י: Mistress__Sabrina (22.03.2017)
צפיות: 1188 | דירוג: 2.0/1
סה"כ תגובות: 0
רק משתמשים רשומים יכולים להוסיף תגובות.
[ הרשמה | התחבר ]
שליטה באזור חיפה
תמונות אמיתיות
סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה בדירה פרטית מאובזרת ודיסקרטית מאוד054-6191181 מארחת מגיל 25 ומעלה © 2024