סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה באזור חיפה 054-6191181
דף הביתהרשמההתחבר
צאט
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
קטגוריות המדור
מה זה BDSM? [16]
היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.
לכל אוהבי מוזיקה
 מה זה BDSM? 
דף הבית » מאמרים » מה זה BDSM?

עיסוי הערמונית. חדירה אנאלית
עיסוי הערמונית הוא עיסוי או גירוי של הזכר הערמונית בלוטת לגירוי מיני או לצרכים רפואיים.
 
בלוטת הערמונית משתתפת מחזור התגובה המינית , והוא חיוני שפיכה . בשל קרבתו אל הקיר הרקטום הקדמי, זה יכול להיות גירוי ידני דרך פי הטבעת. 

עיסוי ערמונית כפרקטיקה מינית 

עיסוי הערמונית הוא משמש גם לצורך גירוי מיני, לעתים קרובות על מנת להגיע לאורגזמה. 
הערמונית היא מכונה לעתים "הגבר נקודת הג 'י ". יש גברים מסוגלים להשיג אורגזמה רק על ידי גירוי של בלוטת הערמונית, כגון: עיסוי הערמונית או לקלוט משגל אנאלי . גברים שדיווחו תחושה של גירוי הערמונית לעיתים קרובות לתת תיאורים דומים חשבונות "הנקבות של G-spot גירוי. 

עיסוי ערמונית הפך בפועל מינית נפוצה בחיי המין "זוגות כמו גברים נראים לחוות רמות גבוהות של הנאה ממנו. כמו כן, כניסתו של ציוד ומוצרים עיסוי הערמונית מעודד אנשים לנסות את זה. זוגות רבים אף לא לרכוש מכשירים כאלה, אבל להשתמש באצבע על חדירה אנאלית וגם גירוי הערמונית כדי לשפר את האורגזמה של הגבר. האצבע או לעיסוי הערמונית מוחדר דרך פי הטבעת פי הטבעת ואת בלוטת הערמונית היא עיסתה בעדינות. הבעיה המרכזית באמצעות האצבע הוא כי זה עשוי להיות קצר מדי כדי להגיע בלוטת הערמונית. 
עיסוי ערמונית יכול להתבצע באופן פרטני או בעזרת שותף. גברים שמעדיפים להיות מגורה anally במהלך משחק מקדים או לאחר קיום יחסי המין על ידי בן הזוג שלהם. גברים יכולים להלהיב הערמונית שלהם בזמן אוננות באמצעות מכשירי חדירה אנאלית. 
ישנם עניינים הנוגעים לבטיחות כמה גירוי הערמונית חדירה אנאלית. מומלץ מאוד כי הרבה חומר סיכה משמש עם מעסים הערמונית כדי למנוע נזק לרירית רקטלית. מכשיר קטן או האצבע עלול להיות מוצג באופן הדרגתי כדי למזער את אי הנוחות אשר חלקם עשויים להרגיש. מעסים ניתן להשתמש עם או בלי קונדום, אולם בשל חיידקים שנמצאו ברקטום, אם קונדום אינו בשימוש, חשוב מאוד לנקות את הכלי עם סבון אנטיבקטריאלי לפני השימוש ב פתח אחר או על ידי שותף. 
עיסוי ערמונית היה פעם תמרון טיפולית הפופולרי ביותר המשמשות לטיפול הערמונית. 
לדברי קרן הערמונית , "זה היה אמור להיות, בעידן שלפני האנטיביוטיקה (לפני כ - 1960 עבור הערמונית), הרופאים ביצעו עיסוי כאשר המטופלים שלהם היו הערמונית. במקרים מסוימים זה היה מספיק כדי לרפא אותם המחלה. ... זה נפל מתוך תרגול משותף עם כניסתו של אנטיביוטיקה. זה 
הרבה יותר קל לרשום גלולה לשלוח את החולה הביתה. " 
עם זאת, על פי , במקרים אנטיביוטיקה הערמונית רבים לא עובדים בגלל דלקת הנגרמת על ידי זיהום נפיחות סוגר את acini (או שקיקים), הגורם acini שלא "לשפוך" חיידקים, ושמירה על חיידקים בתוך מ אנטיביוטיקה בתאי המערכת החיסונית של הגוף עצמו. 
מחקר המשך של המתעוררים קהילות רפואי, מאמר שפורסם ב-רפואיים בחוגים הלא, אנקדוטיות ראיות באינטרנט מראה כי יש עדיין עניין הטכניקה כמו טיפול אלטרנטיבי. 
בסין, סקר 2008 של 627 אורולוגים מצאו כי עיסוי הערמונית משמש prevalently כמו nonpharmacological טיפול עבור הערמונית הכרונית. 

הערמונית נמצאת אצל גברים בלבד ותפקידה לייצר את זרע הגבר 
לעיתים ישנה דלקת על הערמונית,כתוצאה מכך היא גדלה ולוחצת על צינורית השתן, ומונעת זרימה חופשית של מתו שתן. 
על כן יש לרפא את הדלקת ולגרום לה לחזור לגודלה הטבעי. 
ניתן לעשות זאת באמצעות טיפול תרופתי. וניתן לעסות זאת בטיפול של רפואה משלימה ע"י עיסוי הערמונית ופיזור הדלקת. 
הערמונית גם אחראית על שפיכה מוקדמת, זיקפה חלשה ועו על פי תורת הטנטרה ההודית. 
כמו כן עיסוי הערמונית תוך כדי אקט מיני או אוננות או הרפייה, מביאה את מרבית הגברים לאורגזמות אדירות.

הטיפול נעסה בפולשנות דרך פי הטבעת באמצעות כפפה וג'ל מיוחד,או בעיסוי חיצוני.

קטגוריה: מה זה BDSM? | נוסף ע"י: Mistress_Sabrina (23.06.2011) E
צפיות: 9398 | תגובות: 2 | תגים: אורגזמה, חדירה אנאלית, טיפול ערמונית | דירוג: 5.0/1
סה"כ תגובות: 2
+1  
האם ניתן לעשות סשן שמוקדש לעיסוי פרוסטטה ?

0  
לעיתים ישנה דלקת על הערמונית,כתוצאה מכך היא גדלה ולוחצת על צינורית השתן, ומונעת זרימה חופשית של מתו שתן. על כן יש לרפא את הדלקת ולגרום לה לחזור לגודלה הטבעי. ניתן לעשות זאת באמצעות טיפול תרופתי. וניתן לעסות זאת בטיפול של רפואה משלימה ע"י עיסוי הערמונית ופיזור הדלקת. הערמונית גם אחראית על שפיכה מוקדמת, זיקפה חלשה ועו על פי תורת הטנטרה ההודית. כמו כן עיסוי הערמונית תוך כדי אקט מיני או אוננות או הרפייה, מביאה את מרבית הגברים לאורגזמות אדירות. הטיפול נעסה בפולשנות דרך פי הטבעת באמצעות כפפה וג'ל מיוחד,או בעיסוי חיצוני.

רק משתמשים רשומים יכולים להוסיף תגובות.
[ הרשמה | התחבר ]
שליטה באזור חיפה
תמונות אמיתיות
סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה בדירה פרטית מאובזרת ודיסקרטית מאוד054-6191181 מארחת מגיל 25 ומעלה © 2024