סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה באזור חיפה 054-6191181
דף הביתהרשמההתחבר
צאט
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
קטגוריות המדור
מה זה BDSM? [16]
היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.
לכל אוהבי מוזיקה
 מה זה BDSM? 
דף הבית » מאמרים » מה זה BDSM?

סדיזם מזוכיזם (SM)

המרקיז דה סאד זכה כי יקראו על שמו את הסטיה שהיא הסאדיזם. פירוש המלה סאדיזם = התעללות והנאה מכאב. המרקיז דה סאד סבר כי יצר לב האדם רע מנעוריו והשיטה שלו הייתה לגרום סבל, כאב והשפלה כדי למצות את הרגש המיני העמוק ביותר. לפי נמרקיז, היכולת לגרום לכאב היא הביטוי האמיתי של טבע האדם והוא אף כתב כמה ספרים בנושא ביניהם את "מאה ועשרים הימים של סדום" ו"ג''וסטין או יסוריה של המידה הטובה" בהם פירט את השיטות המיניות שלו ותאר את הסבל והכאב.

ההתהוללויות שלו הובילו אותו לכלא והוא נפטר בכלא בסטיליה עשרים שנה לפני הולדתו של הרוזן ליאופולד פון זאכר מאזוך שזכה גם הוא כי סטייה תקרא על שמו. שם הסטייה הוא מזוכיזם ופירוש השם=הנאה מכאב והשפלה

המרקיז דה סאדליאופולד פון זאכר- מאזוך

אציל אוסטרו-הונגרי מלמברג – דוקטור להיסטוריה ובנו של מפקד המשטרה בעיר השיג את העונג המיני שלו מנשים חזקות ששלטו בו והכאיבו לו וככה גרמו לו להעצים את החושים הפנימיים שלו וליהנות ממין. הוא נהנה גם מפטישים למיניהם כמו קולרים של חיות בית, שוטים, מגפיים ועוד.

התיאוריה שלו גרסה כי אם האישה חלשה, אז מהחולשה שלה גובר כוחו של הגבר והוא נעשה אדנותי, לעומת זאת אם האישה חזקה ואכזרית, אז הגבר משתעבד לה ומשתוקק אליה והופך להיות העבד שלה בו היא משתעשעת וגם מתעללת.

...."ככל שהאשה משחקת יותר את המתמסרת , נעשה הגבר מהר יותר מפוכח ואדנותי: אולם ככל שהיא יותר אכזרית ובוגדנית, וככל שהיא מתעללת בו יותר, ככל שיהיו מעשיה נתעבים יותר, ככל שתגלה פחות רחמים – כן תגביר ותעורר את תאוותו של הגבר ותהיה אהובה עליו יותר, יסגוד ויעריץ אותה יותר, כך היו הדברים בכל הזמנים, החל בהלנה ודלילה ועד לקטרינה השניה ולולה מונטז"... (ונוס בפרווה, עמ'' 14)

הנשים לפי הרוזן פון מאזוך לא אמורות לגלות שום חולשות. הן לא אמורות להתאהב בגבר או להשתוקק אליו. ברגע שאישה מגלה חולשה, הקסם של האישה פג מהרוזן והיחסים שלו איתה מסתיימים. לפי מאזוך האישה צריכה להיות יפה, עריצה, אכזרית ואף פעם לא אנושית.

הרוזן זאכר מזוך ביסס את סיפרו על יחסיו עם פאני פון פיסטר ואישתו וונדה איתן חתם חוזה המעניק להן שליטה מוחלטת בו ושם שיחקו הכאב והסבל תפקיד מכריע. מאזוך זיהה את הנשיות עם הטבע – פראי, אכזרי וחסר מעצורים, ומצא בכאב ובענישה סיפוק רגשי ומיני עמוק.

הפסיכולוג הגרמני קרפט אבינג היה הראשון להגדיר את הפנטזיות וההתנסויות של זאכר-מאזוך כסטיה מינית, למרות שבני תקופתו של הסופר לא ראו בארוטיקה שלו דבר חריג. אבינג היה גם זה שהעניק למאזוך את הכבוד המפוקפק שבשימוש בשמו להגדרת הסינדרום: מאזוכיזם

גם המרקיז דה סאד וגם הרוזן פון מאזוך חיו וכתבו על הסטיות שלהם במאה ה19- בתקופה הרומנטית ולכן הם הקדימו את זמנם ונחשבו לחריגים והמרקיז אפילו הושלך לכלא ושם הלך לעולמו. היום קל למצוא את האנשים שעוסקים ואוהבים סטיות אלה. היום קל למצוא סאדיזם מיני במתכונתו המלאה והלא מרוככת, אם בקלטות ווידאו ואם בסרטים שמוקרנים בטלוויזיה לפנות בוקר. היום קיימים רבים שאימצו את פילוסופיית החיים של המרקיז וממשיכים באדיקות בדרכיו, הכוללות שוטים, קשירות, מקלחות זהב, מעשי סדום והשפלות ועוד סטיות.

המזוכיזם יכול להתקיים רק בנוכחות הסאדיזם ולהיפך. שתי הסטיות האלה מתחלקות להרבה מאוד נושאים ותת נושאים. אני ארשום כאן רק כמה מושגים והשמים הם הגבול או כמו שאנחנו אומרים: "כל אחד והקיק שלו הוא הוא" כל אחד יבחר את מה שמרגש אותו מבחינה מינית ויהנה

הערצת כפות רגליים

הפטיש הנפוץ ביותר. אף פעם לא הבנתי את הקיק הזה. גברים מעריצים כפות רגליים של נשים. הם מלקקים אותן ומנשקים אותן וסוגדים להן. זה מאוד נעים כאשר מישהו מלקק את כפות הרגליים ומעסה אותן. אני ממש אוהבת כאשר עושים לי את זה, אבל עדיין לא מבינה איך כף רגל יכולה לגרום לריגוש מיני. מעריצים גם את כל הנלווה לכפות הרגליים כמו, גרביונים, נעליים, מגפיים. גם בין הוונילים יש את הקיק הזה והם אפילו נשבעים כי זו לא סטיה.

השפלות

השפלה מילולית

השפלה מילולית היא השפלה במילים. האדם שמעדיף את ההשפלה המילולית לאו דווקא יעדיף את ההשפלה הגופנית. זה אדם שאוהב שיקראו לו בשמות גנאי וילעגו לו, שיזחילו אותו על ארבע ויתייחסו אליו כמו לכלב, הוא אוהב שלועגים לאיבר המין שלו. מהלעג הוא שואב את הסיפוק המיני שלו.

השפלה גופנית

השפלה גופנית היא השפלה באמצעות עזרים כמו נעלי עקב, מגפיים ועוד. האדם שמעדיף את ההשפלה הגופנית מעדיף שיורידו אותו על ארבע, ידרכו עליו בנעלי עקב או ידחפו אותו במגף. הוא ישמח גם אם יטבלו את הראש שלו באסלה ויאפרו את אפר הסיגריות לתוך ידיו המייחלות או לתוך פיו (במקרים קיצוניים) אדם זה שואב סיפוק מיני מעבודות משפילות בבית הדומיננטית כמו ניקוי שירותים ואמבטיות. לא תמיד הוא מעוניין בהצלפות.

סאדו (נטו)

סאדו נטו כולל הצלפות שוט, חגורת עור, טיפטוף של חלב נרות על הגוף, וקשירת אשכים עד כאב. אדם זה אוהב את הכאב עצמו. בדרך כלל הוא מוותר על ההשפלות המילוליות ומעדיף לנשק את השוט לפני ההצלפה. ההצלפות אמורות להיות חזקות ולהשאיר פסים אדומים על גבו. הוא נהנה לסבול וכמה שיותר כאב, אז יותר טוב.

פייס סיטינג

לשבת על הפנים. המלכה יושבת על הפנים של העבד כאשר הלשון שלו מלקקת את הערווה שלה. היא משתמשת בשיער שלו כמושכות ומכוונת אותו לנקודות המתאימות לה, אם אין לו שיער, אז היא מכוונת את הראש.

מקלחות זהבמדיקל פטיש

מדיקל פטיש זו סטיה שבה אנשים מגיעים לריגושים מיניים מפרוצדורות רפואיות. הם אוהבים חוקנים, זריקות בישבן, שימוש במכשירים רפואיים ומשחקי רופא חולה. משחקים אלה עלולים להיות משחקים מסוכנים ואפילו להיגמר רע אם הדומיננטי במשחק (רופא, אחות) חסר השכלה 
רפואית. אז אל תנסו את זה בבית.

מקלחות זהב

ריגושים מיניים מהשתנות. אפשר להגיע לריגוש מיני כאשר זרם של שתן פוגע בגוף,  יש כאלה שממש אוהבים את זה מאוד.

מקלחות חומות

כמו מקלחות זהב, רק שבמקום שתן, נהנים מחרא. 

אז, כמו שאמרתי בהתחלה, לכל סדיסט צריך שיהיה מזוכיסט. כל הסטיות האלה ועוד רבות אחרות הן לגיטימיות ביותר. היום אף אחד לא מרים גבה כאשר אני מדברת על איזה עבד שלי או שפחה. היום אפילו אימא שלי מקבלת את הסטיות האלה. היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.


קטגוריה: מה זה BDSM? | נוסף ע"י: sabrina2011 (28.03.2011) | מחבר: רינה W
צפיות: 6055 | תגובות: 3 | תגים: פייס סיטינג, מרקיז דה סאד, השפלות, מקלחות חומות, הערצת כפות רגליים, סאדו, פטיש | דירוג: 3.7/3
סה"כ תגובות: 3
0  
אין בעולם כמו השתן של סברינה tongue tongue tongue tongue אני כלב קבוע אצל סברינה

+1  
1 יוסי   [Материал]
היי סברינה מה קורה

רק משתמשים רשומים יכולים להוסיף תגובות.
[ הרשמה | התחבר ]
שליטה באזור חיפה
תמונות אמיתיות
סטודיו בדס"ם של המלכה סברינה בדירה פרטית מאובזרת ודיסקרטית מאוד054-6191181 מארחת מגיל 25 ומעלה © 2024